IT-команда у Дніпрі створила сайт, де можна знайти заміну російським сервісам 

Дніпровська IT-команда запустила онлайн-платформу, де кожен мешканець нашої країни може швидко знайти український аналог рашиським та закордонним сервісам та сайтам.

Про це Відкритому розповіла авторка проєкту «ProIT Ukraine», маркетингова стратегка IT-компаній Оксана Вобяченко.

Оксана Вобяченко.

Оксана Вобяченко

Останнім часом все більше українців долучаються до тренду підтримки місцевого фермерського виробництва та брендів одягу. Але у сфері використання українських сервісів такого тренду ще не помітно. Частіше за все вибір користувачів насамперед припадає на закородні ресурси, а не українські. Ціль проєкту «ProIT Ukraine» — змінити цю тенденцію.

«Користуватися платформою просто: введіть назву популярного або російського онлайн-сервісу і вам випаде підбірка альтернативного рішення з українським корінням. Наші користувачі шукають заміну найчастіше таким програмам як: ВКонтакті, Yandex, Tinder, Photoshop, Figma, Airbnb, 1C для ІТ, LBooking. Також ми освітлюємо, як наші сервіси підтримують та допомагають перенести свої бази, матеріали, контакти, автоматизаційні налаштування на їх рішення, щоб спростити переїзд до вітчизняного сервісу. А для нових бізнесів є можливість відразу знайти найцікавішу пропозицію», – розповідає авторка проєкту «ProIT Ukraine», маркетингова стратегка IT-компаній Оксана Вобяченко.

Приклад заміни сервісу Tilda:

IT-команда у Дніпрі створила сайт, де можна знайти заміну російським сервісам  - рис. 1 IT-команда у Дніпрі створила сайт, де можна знайти заміну російським сервісам  - рис. 2 IT-команда у Дніпрі створила сайт, де можна знайти заміну російським сервісам  - рис. 3 IT-команда у Дніпрі створила сайт, де можна знайти заміну російським сервісам  - рис. 4 IT-команда у Дніпрі створила сайт, де можна знайти заміну російським сервісам  - рис. 5 IT-команда у Дніпрі створила сайт, де можна знайти заміну російським сервісам  - рис. 6

Наступним кроком авторка проєкту бачить аналіз ніш та індустрій, в яких ми не маємо аналогів та де не закриті потреби наших громадян. Кожен російський сервіс, на який ви витрачаєте кошти, направляє податки у державну скарбницю ворога, який у свою чергу нищить українців. Не будьте спонсорами російської агресії!

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Forbes опубликовал данные о помощи украинскими мультимиллионерами ВСУ.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,

Підпишись на Відкритий: