Кар’єрні радники: чим допоможуть у службі зайнятості України | Відкритий

Кар’єрні радники: чим допоможуть у службі зайнятості України

З початку року служба зайнятості України ввела нову послугу “кар’єрного радника”. Що це за послуга та як нею користуватися, говорили у пресцентрі телеканалу “Відкритий” з керівницею відділу організації сприяння працевлаштуванню Дніпропетровського обласного центру зайнятості Тетяною Сальніковою. 

Для підвищення ефективності надання послуг державною службою зайнятості у 2019 році було впроваджено посаду кар’єрного радника. Який тісно співпрацює з клієнтом на підставі застосування певних психологічних методик.

“Ці методики направлені на розвиток його особистісних якостей, що можуть сприяти підвищенню його конкурентоспроможності на ринку праці,” – розповідає Тетяна Сальнікова. 

Функції  кар’єрного радника передбачають чотири напрямки роботи з клієнтами: проведення індивідуальної оцінки клієнта, визначення його профільної групи; надання послуг консультування, профорієнтації та працевлаштування; направлення клієнта до активних програм ринку праці; управління системою допомоги по безробіттю.

Якщо безробітні нехтують правилами співпраці зі службою зайнятості, а зокрема з кар’єрними радниками, то на клієнта накладаються штрафні санкції.

“Після впровадження кар’єрних радників, кількість працевлаштованих осіб на 1 фахівця за 11 місяців поточного року збільшилось майже на 15%,” – говорить пані Тетяна. 

Теги: