Космос став доступний для приватних інвестицій – Дмитро Кисилевський

В Україні приватні компанії можуть інвестувати в космос. Відміна державного ліцензування має дати додатковий поштовх для розвитку космічної діяльності. Про це у пресцентрі Відкритого розказав заступник голови комітету Верховної Ради з економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

20191024 131704 DIP 8872 2

«Через наш комітет проходив відповідний законопроєкт. «Про приватний космос» – так він скорочено називається. Приватним компаніям України ми дали  можливість інвестувати в космос. Для цього зняли певні обмеження. І зараз будемо спостерігати, чи заохочують вони приватних інвесторів заходити в космічну галузь», – зазначив Дмитро Кисилевський.

Він наголосив, що космічна промисловість – високотехнологічна й має високий потенціал. І задача держави – забезпечити належні умови для розвитку цієї галузі.

«Треба розуміти, що космічна галузь – це не виробництво дверей чи пластикових вікон. Не можна найняти менеджера з продажу ракет чи супутників. Їх продає держава. Тому вона й має докладати зусилля, щоб ця галузь працювала. Сама по собі вона не «злетить». Як демонструє світ, приватні компанії, що мають доступ до космічної сфери, дають їй додатковий поштовх», – акцентував він.

За таких умов Дніпропетровщина має всі шанси повернути собі космічну славу, переконаний Дмитро Кисилевський.

Теги: