Літній відпочинок: плануйте вже зараз – Відкритий

Літній відпочинок: плануйте вже зараз

Що таке раннє бронювання? Які країни обирають для зимових та літніх подорожей? Розповідала у пресцентрі каналу “Відкритий” директорка туристичної фірми Олександра Агібалова. 

Зима тільки набирає обертів. Попереду ще декілька свят, але українці вже починають планувати свій літній відпочинок.

“Поки популярними є зимові курорти Європи, адже лижі та різдвяну красу ніхто не скасовував. Та і сніг у горах приваблює туристів до кінця березня. Проте, на травневі свята вже є бронювання і неабиякий попит”, – розповідає Олександра Агібалова. 

Найцікавішими для туристів цього року є курорти Греції, Чорногорії та Італії. Хоча Туреччина теж стабільно тримає планку відвідування.

“Туристи стали більш вибагливі. Їм важливий не тільки сервіс і море. А й історичні місця, екскурсії та атмосфера країни, в яку вони їдуть”, – говорить Олександра. 

Завдяки ранньому бронюванню українці можуть економити на відпочинку без особливих ризиків і втрат. Раннє бронювання розробляється спільно з операторами туристичних компаній, з готелями і авіакомпаніями. Сенс такої акції – зниження ціни на тури при попередньому їх бронюванні.

“По-перше,  це цікаво  власникам готелів.  За допомогою раннього бронювання є можливість ще до початку сезону реалізувати частину номерів, тим самим забезпечити повну завантаженість готелю в сезон” – розповідає пані Олександра. 

Те саме стосується і  туристичних операторів, і  авіакомпаній. Адже гарантія реалізації послуги в майбутньому для них дуже необхідна.

Спеціалісти з туристичного бізнесу переконані, що раннє бронювання дозволяє   спокійно та без метушні підготуватися до відпочинку. Вирішити всі справи, підготувати необхідні документи, визначитися, що саме потрапить до валізи,  а також обрати екскурсії, які  зацікавлять.

Теги:

Оцените этот материал: