Медіашкола для молоді Дніпра: де і як виховують майбутніх медійників

Телеведучі, монтажери, оператори, контент-менеджери та піарники. І це не повний перелік професій, які обирають для себе випускники дніпровської Медіашколи. Де і як виховують майбутніх працівників медіасфери розповіли у пресцентрі Відкритого Еліна Шевченко, Тетяна Ключник, Катерина Тупікова та Ольга Кошедова.

Журналістика, режисура, реклама та PR, продюсування, акторська майстерність, операторська робота, моделінг, риторика, мультимедіа – це перелік навчальних дисциплін у Медіашколі Дніпра. Тут навчаються діти від 13 років. Найстаршим студентам по двадцять. Учням такого нетипового навчального закладу читають лекції викладачі з величезним професійним досвідом. Вони дають не тільки багатий теоретичний багаж, а ще й пропонують перевірити отримані знання на практиці.

Медіашколу можна назвати підприємством з виробництва контенту. У студентів є можливість створити власний медійний продукт. Відчути на собі всі тонкощі журналістики та телевізійної справи.

«Ми даємо учням свободу. І дуже пишаємося, що сьогодні наші випускники працюють на регіональних та національних каланах нашого міста і країни», — каже засновниця Медіашколи, членкиня спілки журналістів України Еліна Шевченко.

IMG 3048 1 e1604073017404

Також Еліна додає: «Я маю величезний досвід у сфері журналістики, продюсування та педагогіки. І в один момент зрозуміла: цей досвід я хочу віддавати. Саме цим зараз і займаюся».

Журналістка, спеціалістка з реклами та PR, викладачка Медіашколи Тетяна Ключник і сама колись була її ученицею. Про свою роботу як педагога говорить: «Увесь фокус я намагаюся робити на практичній частині. Є безліч прикладів, коли людина від А до Я знає теорію, але не може нічого написати, вигадати, зробити. У неї виникає внутрішній ступор. Тому, звісно ж, баланс між теорією та практикою є, але акцент робиться на другому. Наші учні готові до реального життя та роботи».

IMG 20201030 175211

Самі ж студентки Медіашколи впевнено підтверджують слова викладачки про готовність до реальної роботи.

«Важливо сказати про унікальний підхід до студентів. Наш формат навчання базується на тому, що є конкретний розвиток знань кожного учня відповідно до його особливостей», — коментує Катерина Тупікова.

IMG 20201030 175220

Ольга Кошедова додає: «Медіашкола допомогла мені зрозуміти, що я хочу займатися телевізійною справою і далі. Хочу отримувати нові знання та розвивати їх за допомогою практики, аби стати в майбутньому професіоналом».

IMG 20201030 175201

Стати студентом Медіакшоли можна після вдалого проходження співбесіди. Засновниця Еліна Шевченко зазначає, що на учнів, як і в будь-якому навчальному закладі, чекають іспити, заліки та дипломна робота. Тож дитина має бути стресостійкою та готовою до навантажень, без яких неможливо уявити роботу медійника.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Днепровский нацуниверситет признали самым влиятельным в регионе | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,