Радіо в Дніпрі: яке його майбутнє

16 листопада в Україні відзначається день працівників радіо, телебачення та зв’язку. У пресцентрі Відкритого  Артем Пономаренко розповів, що необхідно робити ведучим та власникам дніпровських радіостанцій для привернення уваги аудиторії.

Відео-контент в соціальних мережах, на YouTube та в TikTok – головні конкуренти телебачення та радіо. Останній носій дозволяє нам сприймати інформацію лише аудіально. І це варто сприймати як перевагу, а не недолік. Сучасній людині не завжди вистачає часу подивитися або почитати новини, тож прослухати їх – це оптимальний варіант.

«Радіоведучі та власники радіостанцій повинні розуміти, що їх робота – це давати, а не отримувати. Не варто йти працювати в цю сферу, якщо вам потрібен лише великий прибуток або слава. У першу чергу, ви повинні навчитися віддавати власну енергію. Приходити о шостій ранку в студію, вмикати музику та розпочинати ефір», — коментує тренер дикторів для радіо та ТВ, співзасновник власного радіо Артем Пономаренко.

Радіо в Дніпрі: яке його майбутнє - рис. 1

В українського радіо, у тому числі і дніпровського, як вважає Артем Пономаренко, майбутнє є. Воно досить цікаве та яскраве. Але тільки за умови, якщо власники радіостанцій почнуть дивитися на свою справу під новим кутом: будуть більш відповідально підходити до пошуку кадрів, цікавитися вподобаннями слухачів та постійно «віддаватися» аудиторії.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: День телевизионщика: что происходит по ту сторону камеры | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,