Як у Дніпрі працюють шкільні офіцери поліції

Проєкт «Шкільний офіцер поліції» створений, щоб забезпечити надійне та безпечне середовище для учнів, їх батьків та вчителів шкіл. Детальніше про його реалізацію розповіла у пресцентрі Відкритого заступниця начальника відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Дніпропетровській області Алла Малиновська-Поправка.

Шкільні офіцери поліції – це патрульні поліцейські, які пройшли серію тренінгів і зараз працюють у навчальних закладах деяких українських міст. У тому числі і в Дніпрі.

Як у Дніпрі працюють шкільні офіцери поліції - рис. 1

Українські спеціалісти разом із канадськими колегами розробили методичні рекомендації до програми «Школа і поліція». Вони дозволяють в інтерактивній формі розкрити такі важливі теми, як безпечна поведінка на дорозі та в побуті, поведінка у стресових або небезпечних ситуаціях, права дитини, запобігання та протидія насильству у сім’ї, булінгу тощо.

Сьогодні, 25 листопада, стартувала міжнародна акція «16 днів проти насильства». Шкільні офіцери громад разом зі школярами зробили білі стрічки, які є символом миру. Заступниця начальника відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Дніпропетровській області Алла Малиновська-Поправка закликала всіх звернути увагу на важливість цього дня, також зробити стрічку і проінформувати дітей з приводу протидії насильству. Вона нагадала куди потрібно звертатися за допомогою у випадку, якщо ви або ваші близькі сраждають від домашньгого насильства.

Урядова «гаряча лінія» із протидії домашньому насильсту: 15-47

Безкоштовна національна «гаряча лінія» протидії домашньому насильству: 116-123

Національна дитяча «гаряча лінія»: 116-111

Як у Дніпрі працюють шкільні офіцери поліції - рис. 2

«До міжнародної акції «16 днів проти насильства» було оголошено конкурс малюнків серед учнів середньої та старшої школи. Ми обрали 16 переможців і кожного дня на сторінці патрульної поліці у Фейсбуці буде опубліковано новий малюнок. Обрати кращих було неможливо. Ми і досі знаходимося під враженням від побачених робіт», — розповідає Алла Малиновська-Поправка.

Як у Дніпрі працюють шкільні офіцери поліції - рис. 3

Як у Дніпрі працюють шкільні офіцери поліції - рис. 4 Як у Дніпрі працюють шкільні офіцери поліції - рис. 5 Як у Дніпрі працюють шкільні офіцери поліції - рис. 6

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Днепре водитель иномарки врезался в авто патрульной полиции (ФОТО) | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,