Міжнародний конкурс Zirka завершено: мешканці Дніпропетровщини серед переможців

Міжнародні фестивалі талантів Zirka — це постійний пошук креативних, молодих завзятих людей. Нещодавно завершився онлайн конкурс відеоробіт творчого фестивалю. Про переможців та учасників фестивалю говорили з його керівницею Нікою Рудаковою та однією з переможниць Мариною Головко у пресцентрі телеканалу «Відкритий». 

Міжнародна організація з підтримки талантів Zirka проводить безліч конкурів та фестивалів. Охоплюють вони всю Україну, Болгарію, Угорщину, Польшу, Німеччину. Представництва організаторів конкурсу знаходяться в Дніпрі та місті Обзор, Болгарія. За традицією конкурси проводяться, як онлайн так і вживу. Тому карантинні обмеження не стали на заваді проведенню конкурсу відеоробіт.

Міжнародний конкурс Zirka завершено: мешканці Дніпропетровщини серед переможців - рис. 1

«Цього року на конкурс подавалися люди з усіх куточків України, Білорусі, Норвегії, Болгарії, Німеччини. Всього близько тисячі учасників. Конкурсні роботи були різні та дуже цікаві — прикладне мистецтво, кулінарія, відеопоезія. Журі фестивалю буквально не розуміло, кому ж надати головні призи. Але режисери, актори та художники, які визнані у всьому світі, таки змогли визначитися з переможцями», — розповідає керівниця фестивалю Ніка Рудакова. 

Переможці отримали дипломи міжнародного зразка німецькою та англійською мовами, підписані членами журі з 6 країн. А також сертифікат участі зі зворотним зв’язком від членів профільного журі. Фестиваль відеоробіт цього року мав 4 номінації — «Відеопоезія», «Унікальні люди», «Музичний відеокліп» та «Соціальний ролик».

Міжнародний конкурс Zirka завершено: мешканці Дніпропетровщини серед переможців - рис. 2

«Наша команда з Новомосковська перемогла повним складом. Ми зняли ролик про наш Миколаївський розпис. Кожен учасник займається цим розписом у гуртках. І ми не могли собі уявити, що всі отримаємо призові місця. саме цей конкурс дав нам поштовх розвиватися далі. Члени журі надали свої коментарі до наших робіт і це допоможе вдосконалитися у подальшому,» — сказала переможниця Марина Головко. 

Фестивалі » Zirka» постійно оголошують конкурси та чекають молоді таланти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Днепропетровщине прошел первый этап всеукраинских соревнований по конному спорту  

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,