У Дніпрі обрали переможців конкурсу соціальної реклами «Крик»: про що хотів сказати автор кращої роботи

У Дніпрі пройшов фінал конкурсу соціальної реклами «Крик». Серед 68 учасників журі обрало тільки одного переможця. Про ідею своєї роботи у пресцентрі Відкритого розповів автор кращого постера Сергій Кисіль. Начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради Дар’я Біла та головна спеціалістка департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Еліна Сорсорян поділилися планами організаторів конкурсу на майбутнє.

Другий рік поспіль у Дніпрі проходить конкурс соціальної реклами «Крик». Цьогоріч учасників удвоє більше – 68 чоловік. Усі вони претенденти на звання кращого автора соціальної реклами і 10 000 гривень. Журі обрало 10 «кричущих» проєктів, які було презентовано 31 серпня на пішохідній частині вулиці Короленко.

«Ми помітили тенденцію, що інтерес до конкурсу збільшився. Нам надсилали свої проекти навіть художники Києва та Харкова. Рівень робіт теж помітно виріс.  Збільшився і призовий фонд, але насправді для учасників це взагалі не головне. Наша спільна мета – привернути увагу до тем, які часто залишаються непоміченими через якісь буденні справи», — розповідає Дар’я Біла.

IMG 1175

Організатори розповідають, що цьогорічний успіх конкурсу надихнув їх вийти на Всеукраїнський рівень.

«Приємно усвідомлювати, що проєкт, який три роки тому був лише в голові, сьогодні збирає таку аудиторію. Коли я тільки запропонувала ідею конкурсу соціальної реклами, мене підтримали у міськраді. Допомогли в реалізації та дали можливість себе проявити. А зараз, завдяки конкурсу, таку можливість має і наша молодь. Автори не тільки говорять на важливі теми, а ще й заявляють про себе», — говорить Еліна Сорсорян.

IMG 1173

Художники представили роботи, які піднімають проблеми екології, гендерної нерівності, сексуальних домагань тощо. Переможцем став Сергій Кисіль, який створив плакат на тему негуманного ставлення людей до тварин.

«На створення плакату мене надихнула жахлива ситуація, у якій опинився весь світ – коронавірус. У чому причина пандемії? Людина постійно втручається туди, куди не варто. Вона пішла до лісу і вбила тварину, яку не варто було вбивати. І так з усіма іншими пандеміями: іспанський грип, вірус імунодефіциту, лихоманка Ебола, коров’ячий сказ, пташиний грип та інші. Тому я зобразив усі наймасштабніші пандемії всіх часів у вигляді тварин, які кричать. Кричать від болю, адже не вони причина смертей від вищеперерахованих хвороб, а людина та наслідки її вчинків», — говорить про свій постер Сергій Кисіль.

IMG 7740

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Виставка відомого художника Сергія Тєхова у Дніпрі: кольори, що підкорили Зеленського і Тімберлейка | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , , ,