Від Дніпра до Києва: прямо зараз будують чотирисмугову автомагістраль європейської якості

У напрямку Києва – без вибоїн та заторів. На Дніпропетровщині продовжують будувати нову ділянку траси державного значення Дніпро-Решетилівка. Сучасний чотирисмуговий автобан зводять в об’їзд населених пунктів Петриківського й Царичанського районів. Будівництво – державним коштом, про це у пресцентрі Відкритого розказав заступник голови комітету Верховної Ради з економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

8 2

 «Хто їздив цією дорогою, то бачив: там ведеться величезне будівництво. Це буде автобан європейської якості. Хочу, щоб ділянка магістралі, яка проходить через Дніпропетровську область, наступного року була добудована. Як народний депутат таку пропозицію вніс до проєкту Держбюджету-2020», – сказав Дмитро Кисилевський.

Роботи на решетилівській трасі – з 2017 року. Дорожники уклали 12 км автошляху. Крім того, облаштували ливневу систему, освітлення та біопереходи для перегону свійських тварин.  Наразі стали до наступної ділянки – у 7,5 км. Загалом зведуть більш ніж 50 км магістралі.

Це не єдиний шлях, який подано на фінансування з Держбюджету, уточнив Дмитро Кисилевський.

DIP 8874

«Друга дорогу, яку подав на фінансування, – у бік Знам’янки Кіровоградської області. Наразі там швидше 40 км на годину не поїдеш. Це гірше, ніж по полю», – розказав він.

Третій шлях – південний об’їзд навколо Дніпра.

«Будівництво доріг державного значення, зазвичай, фінансується зі спеціального Дорожнього фонду. Але як народний депутат я подав пропозиції до проєкту Держбюджету, щоб у ньому окремими рядками були вписані три важливі дороги Дніпропетровщини. Побачимо, чи вдасться їх захистити», – наголосив нардеп.

 

Теги: