До Дня Європи у Дніпрі пройде безкоштовний фестиваль креативності

До Дня Європи, 15-16 травня, у Дніпрі проходитиме фестиваль креативності та підприємництва «House of Europe Festival». На ньому відомі та успішні бізнесмени із ЄС та України ділитимуться досвідом і секретами успіху.

Про це в пресцентрі Відкритого розповіли Андрій Палаш, Катерина Русецька та Юлія Філіп’єва.

«House of Europe Festival» у Дніпрі стане епіцентром креативності, підприємництва та інновацій. У найближчі суботу та неділю тут зберуться успішні експерти-практики з усієї країни та навіть Європи. На лекціях різної тематичної спрямованості вони розкажуть, що необхідно робити для розвитку власного бренду, а також про урбаністику, архітектуру, кіно, рекламу та культурні ініціативи.

«Фестиваль стане дводенною платформою для нетворкінгу та співпраці між представниками креативних спільнот із Дніпра, України та Європи й тими, хто прагне до них долучитись», — каже Андрій Палаш.

IMG 8070 e1620994421483

Проходитиме фест у Центрі сучасної культури у Дніпрі, де зараз діє тимчасовий поп-ап хаб «Дім Європи». Його менеджерка Юлія Філіп’єва переконана: «Завдяки цьому заходу Україна та безпосередньо Дніпро займуть місце на креативній арені Європи. Для всіх учасників буде багато корисної та важливої інформації».

IMG 8073 e1620994402438

Участь у фестивалі безкоштовна, але за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю або в соціальних мережах Центру сучасної культури. Для тих, хто не має можливість приєднатися до заходу в офлайн-форматі, буде запущена пряма трансляція у Фейсбуці Центру. На вході всім робитимуть швидкий тест на COVID-19.

Програмна кураторка, співзасновниця Центру сучасної культури у Дніпрі Катерина Русецька зауважує: «Окрім лекцій, на локаціях одночасно діятимуть цікаві воркшопи, на яких можна буде власними руками створити синтезатор та попрацювати над анімацією. Також на учасників чекають виступ відомої музичної групи «Вагонвожатые», покази сучасного українського кіно, діджеї та атмосферні вечірки».

DSC 0154 e1620994461371

Більш детально ознайомитися з програмою фестивалю можна на сайті «House of Europe Festival».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Дитячий конкурс талантів «Zефір» шукає таланти Дніпропетровщини | Відкритий

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,