На тепловізор для ЗСУ: дніпровські коміки по вихідних проводять благодійні виступи

23 та 24 квітня о 16:00 дніпровські коміки проведуть благодійні стендапи «Добре потеревенимо». Гумористично-психологічні бесіди направлені на збір коштів для тепловізору ЗСУ. Вартість відвідування будь-яка на розсуд глядачів. Про ще говоритимуть та скільки вже вдалося придбати тепловізорів нашим захисникам?

Про це Відкритому розповіли директорка дніпровського стендап-клубу Ірина Самарська, стендап-коміки Єфим Константинівський, Андрій Кит та Роман Храменков. 

На тепловізор для ЗСУ: дніпровські коміки по вихідних проводять благодійні виступи - рис. 1

Гумористично-психологічні бесіди «Добре потеревенимо» проходять кожні вихідні. Дніпровські, а іноді й київські, коміки збирають глядачів о 16:00 за адресою вулиця Короленко, 3 (заклад FirstWave).

«Вартість квитку будь-яка на розсуд глядачів. Наразі кошти збираємо на другий тепловізор. На суботу вже місць не має, зате є на неділю. Такі заходи ми плануємо проводити до перемоги України», – розповіла директорка дніпровського стендап-клубу Ірина Самарська.

Ірина Самарська

Ірина Самарська

«Щодо формату: коміки сидять на стільцях та обговорюють теми війни, висміюють русню. Окрім збору грошей на тепловізор, ми намагаємося відволікатись. Нам комікам потрібна практика, адже великих заходів наразі немає. Й ми бачимо, що людям теж потрібен гумор, бо глядачів кожного разу все більше», – каже стендап-комік Єфим Константинівський.

Єфим Константинівський

Єфим Константинівський

«В такі часи розумієш, що сила гумору велика. Ми даємо собі вогник у серці й тим самим показуємо, що треба продовжувати жити далі. Якщо смієшся над проблемою, вона рано чи пізно зникне. Користуючись нагодою, хочу попросити – в наш центр для переселенців потрібні будівельні матеріали, бо ми облаштовуємо нові приміщення для ВПО», – вважає стендап-комік Андрій Кит.

Андрій Кит

Андрій Кит

 «Треба зараз як ніколи підтримувати своїх власних артистів. У своїх містах. Зараз їм теж важко, вони втратили свою роботу. Поширюйте їхні записи та відео. Вони ж, в свою чергу, матимуть змогу підтримати захисників», – закликав стендап-комік Роман Храменков.

Роман Храменков

Роман Храменков

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: «Возобновление движения пока под вопросом», — мэр Новомосковска о последствиях ракетного удара.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: