Наближається літня відпустка: що покласти в аптечку

Літні відпустки вже розпочалися. Дніпряни масово виїжджають на дачі, до лісу, на море. Щоб не затьмарити свого відпочинку, варто звяти з собою аптечку. Які препарати мають в ній бути, розповідала лікарка Олена Лемешко в пресцентрі телеканалу «Відкритий». 

Нарешті прийшло довгоочікуване літо. А з ним і сезон відпусток. Збираючись у дорогу, ми завжди плануємо мінімальний список речей, які покладемо у валізу. І тут варто пам’ятати про аптечку. Адже ніхто не застрахований від неприємних випадків зі здоров’ям, які можуть трапитися на відпочинку.

«Щоб не перевантижити свою валізу і не набрати зайвого, потрібно зважити усі свої потреби та питання зі здоров’ям. Кожен з нас, вирушаючи у подорож, має попіклуватися не тільки про комфортний готель, а й про свій організм. Тому, знаючи свої проблемні місця, рекомендую взяти ті ліки, які ви приймаєте щодня. Крім того, є простий перелік препаратів, які врятують вас від неочікуваних неприємностей. Це протиалергічні, очні краплі, вушні краплі, якщо ви довго відпочиваєте біля води. Кірм того, необхідні дезінфікуючі розчини та засоби для обробки ран,» — розповідає пані Олена. 

Слід пам’ятати про захисні засоби від сонця та опіків. Для дорослих і дітей це різні спреї та креми. Перед поїздкою лікарка радить проконсультуватися з сімейним лікарем та дізнатися, які  препарати краще використовувати саме вам.

«Звісно, аптечка — це необхідна річ у будь-якій відпустці. Та ще важливо робити профілактику. Крім того, перед мандрівкою, краще дізнатися чи є в тому місті, куди ви вирушаєте аптека, лікарня або амбулаторія. Щоб не шукати, якщо раптом, щось станеться. А також перебувати на зв’язку зі своїм сімейним лікарем,» — зауважила пані Олена. 

Зрозуміло, що те, що ви покладете в аптечку, це засоби першої допомоги. Але і вони іноді рятують людині життя. Тому не зневажайте порадами медиків. А також пам’ятайте про карантинні заходи в країні. Беріть з собою маски та рукавички, санітайзери і уникайте людних місць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Что делать при пищевом отравлении 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре

Теги: ,