Національний Олімпійський комітет поділився планами на 2020 рік – Відкритий

Національний Олімпійський комітет поділився планами на 2020 рік

Про основні принципи та цінності олімпійців. Та як планують у Національному олімпійському комітеті популяризувати спорт. Розповідав у студії телеканалу “Відкритий” виконавчий директор відділення Національного Олімпійського комітету України Олександр Дювбаков.

Спорт посідає чільне місце в житті кожної людини. Щоразу під час Олімпійських ігор прикута неабияка увага вболівальників зі всього світу. Тому для розвитку спорту в Україні створюються всі умови.


“Національний Олімпійський комітет України постійно піклується про залучення молоді до спортивних змагань. Ми проводимо зарядки в школах, спортивні заходи. На які запрошуємо дітей та юнаків. Важливо відірвати молоде покоління від гаджетів та показати їм, як можна вести здоровий спосіб життя. Адже, якщо сьогодні ми нічого не зробимо для фізичного розвитку що підростає покоління, то завтра у нас буде хвора нація”, – розповідає Олександр Дювбаков. 

Саме для молоді цьогоріч планують провести Олімпійський день. 4 квітня та стадіоні Трудові резерви зберуться спортсмени, олімпійці, тренери, щоб провести майстер-класи. Також будуть проходити змагання з 35 видів спорту. Організатори готують цінні подарунки для всіх учасників змагань.

“Також ми очікуємо відкриття Олімпійського дому. Це будівля, яка міститиме пресцентр, роздягальні. Також тут будуть офіси для спортивних комітетів. До слова, це єдине в Україні приміщення, яке з нуля будується для Олімпійського комітету,” – говорить Олександр.

 

Впродовж року відбудуться близько 12 великих подій, які Національний Олімпійський комітет анонсуватиме на своїх сторінках у соцмережах. Проте вже зараз нам розповіли про “Олімпійський урок” для школярів та Олімпійський куточок – створення куточків слави.

Отже, чекаємо нових цікавих спортивних подій. Та пам’ятаємо про базові принципи олімпійців – досконалість, дружба, повага.

Теги:

Оцените этот материал: