Новий міст у Дніпрі буде перекритий для пішоходів до завершення ремонту

Новий міст буде повністю перекритий з 21-го серпня до 14-го вересня. Про це Відкритий дізнався із повідомлення прес-служби Дніпровської міської ради.

У Дніпрі 21-го серпня в 00:00 знову повністю перекриють Новий міст. До дня відкриття переправи рух заборонять для пішоходів та велосипедистів. Пов’язано це з тим, що робітники будуть проводити технологічні роботи підвищеної небезпеки.

Під час перекриття мосту містяни можуть користуватися безкоштовними річковими трамваями. З сьомої до десятої ранку працюватимуть чотири водних транспортних засоби. З 10:00 до 17:00 — два катери, а потім з 17:00 до 20:00 знову курсуватимуть чотири катери. З огляду на це необхідно планувати свій маршрут, щоб не гаяти час у заторах.

Новий міст у Дніпрі буде перекритий для пішоходів до завершення ремонту - рис. 1

Слід нагадати, Новий міст у Дніпрі перекрили ще вночі 18-го липня. Це було необхідно для того, щоб встигнути виконати ремонт переправи вчасно, тобто до 14-го вересня. З того часу у містян виникають певні складнощі з питанням, як дістатися з лівого берега Дніпра на правий та навпаки. Задля того, щоб зекономити час, дехто з мешканців вирішив долати відстань у півтора кілометра пішки, а інші по Новому мосту пересуваються на своєму велосипеді.

Для тих, хто не має такої можливості, підприємці з метою рекламування свого бренду вигадали акцію безкоштовного проїзду по переправі на велосипеді чи самокаті. Після цього наступна компанія надала громадянам іншу безкоштовну послугу: у палатці на Новому мосту медпрацівники почали вимірювати тиск і давати попити тим, кому важко долати великі дистанції. Подібні акції тривали лише декілька днів.

Пізніше Новий міст неодноразово перекривали навіть для пішоходів та велосипедистів, тому що на ньому виконували ремонтні роботи з використанням шкідливих для здоров’я речовин. Однак, попри небезпеку, деякі місцеві мешканці все одно не припиняли користуватися переправою.

Тоді міська влада надала дніпрянам альтернативну безкоштовну послугу: людей з одного берега на інший почали доправляти за допомогою річкових трамваїв. З 17-го серпня містян на Новий міст почали пускати погодинно. А вчора, 18-го серпня, очільник Дніпра розповів, що ремонт Нового мосту завершать достроково.

Окрім цього, ремонт Нового мосту привертає увагу експертів. Зазначимо, що вже проводилися незалежні експертизи переправи. Наприклад, з 19-го по 21-е липня дніпровські активісти провели інспекцію Нового мосту з боку річки, а саме нижньої й верхньої частини споруди, а також перевірили хід виконання ремонтних робіт. Для того, щоб результати інспекції були більш наочними, активісти надали фотопідтвердження, а також короткий аналіз своїх спостережень. Вони зазначили, що дослідження проводила група фахівців, які мають відповідну освіту, кваліфікацію і досвід роботи у сфері будівництва та ремонту, зокрема й мостів.

Після цього 9-го серпня працівники прокуратури Дніпропетровської області та Управління захисту економіки в Дніпропетровській області, Департамент захисту економіки Національної поліції України з метою проведення судової будівельно-технічної та товарознавчої експертизи здійснили огляд Нового мосту.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що стало відомо, коли пішоходів та велосипедистів знову пустять на Новий міст.

Теги: