Новообраним депутатам вказали на їхнє місце та навчили натискати на кнопки – Відкритий

Новообраним депутатам вказали на їхнє місце та навчили натискати на кнопки

Новообрані народні депутати пройшли ознайомче навчання у Верховній Раді. Про це повідомляє Відкритий

Депутатів вчили користуватися системою «Рада-3», за допомогою якої вони голосуватимуть. Їм показали будівлю, залу засідань та їхні місця. Майстер-клас проводили керівники структурних підрозділів парламенту та представники апарату.  Новообрані депутати виклали фотографії з навчання та поділилися враженнями у соціальних мережах. Відомо, що пресу на навчання не пускали.

«Сьогодні було тестування системи «Рада», а також знайомство з апаратом ВР. Були запрошені представники всіх фракцій IX скликання Верховної Ради. Наша фракція прибула у повному складі, на відміну від інших «більш досвідчених», — сказав у коментарі theБабелю новообраний депутат від «Слуги народу» Олександр Качура.

Нагадаємо, що під час зимових канікул Верховна Рада може перейти до системи голосування «Рада-4», яка передбачає голосування за допомогою відбитка пальця.

Від 29-го серпня, починаючи з першого засідання Ради, у парламенті має запрацювати система «Великий брат». За її допомогою у «Слузі народу» хочуть відстежувати появу неформальних депутатських груп та мінімізувати політичну корупцію.

27-го серпня у сесійній залі Верховної Ради прикріпили нові іменні таблички новообраних нардепів на їх робочі місця.

На засіданні підготовчої групи затвердили керівний склад комітетів Верховної Ради. Медіахолдинг Відкритий приєднався до протесту Медіаруху проти призначення Нестора Шуфрича, якого 27-го серпня підготовча депутатська група затвердила на посаді голови комітету з питань свободи слова.

Теги:

Оцените этот материал: