ОСББ Дніпра вимагають збільшення фінансування у 2020 році

П’ять Асоціацій ОСББ Дніпра звернулися до міського голови Бориса Філатова щодо збільшення фінансування на 2020- й рік. Про це у пресцентрі каналу «Відкритий» розповіли голови правлінь Асоціацій ОСББ. 

ОСББ та ЖБК міста Дніпра звертаються до Бориса Філатова з приводу неприйнятної ситуації, яка склалась з реалізацією «Програми сприяння діяльності ОСББ, ЖБК то ОК у багатоквартирних будинках міста Дніпра на 2016-2020 роки».

Члени Асоціацій вимагають збільшити фінансування з 78 мільйонів гривень до 111 мільйонів гривень.

«Це не зашкодить бюджету та значно покращить становище мешканців багатоповерхівок», — зазначила заступниця голови Асоціації розвитку ОСББ «Сучасний дім» Тамара Мирошниченко. 

Також активісти звертаються до очільника міста з вимогою створити тимчасову контрольну комісію Дніпровської міської ради для з’ясування обставин фальсифікації результатів визначення переможців «Програми сприяння діяльності ОСББ».

«Минулого року спільними зусиллями ми домоглися збільшення фінансування ОСББ з 15 мільйонів гривень до 38 мільйонів», — говорить голова правління Асоціації ОСББ «Наш дім» Павло Хобот.

Отже, дніпряни сподіваються, що міська влада їх почує та виконає усі вимоги.

 

Теги: