П‘ята річниця з дня побиття людей під Дніпропетровською ОДА: як проходить розгляд справи

26 січня мешканці Дніпра і Дніпропетровської області відзначатимуть 5-ту річницю з моменту побиття протестувальників під стінами Дніпропетровської ОДА. Про те, як відбувається розгляд справи, розповів під час прес-конференції в медіа-центрі телеканалу «Відкритий»  громадський активіст, учасник тих подій Вадим Шебанов.

 Цього дня під час Євромайдану бійці внутрішніх військ, спецпідзрозділу МВС «Беркут» і найняті тодішньою владою тітушки жорстоко побили мітингувальників, що прийшли під ОДА з вимогою відставки влади. Вадим зазначив, що «5 років для однієї справи — це вже дуже багато».

IMG 5110
«Суддів Решетніка і Бібіка, що займалися веденням цієї справи, вирішили зробити, як кажуть в народі «цапами-відбувайлами». Водночас і прокуратура не зацікавлена в розгляді цієї справи. До того ж ми неодноразово зверталися до Європейського суду з прав людини в той час, коли основні підозрювані у вчиненні цього злочину переводилися з місце на місце. Тому знаєте, 5 років для однієї справи — це вже дуже багато», — каже Вадим Шебанов.

Крім того, він продемонстрував повістки про виклик до суду під час кримінального провадження в якості потерпілого. Активіст каже, що попри труднощі він та інші постраждалі мають намір довести цю справу до кінця і покарати винних.

IMG 5112
IMG 5115
Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як активісти Дніпра припинили діяльність зали гральних автоматів поблизу школи.

Теги: