Педіатрія в Україні та Європі. Будьте здорові

Медична реформа в Україні. Вакцинація. Успіхи та складні питання охорони здоров’я. Про що мріють педіатри у день свого професійного свята, розповіла Олена Агафонова — доцент кафедри педіатрії та медичної генетики Дніпровської медичної академії, кандидат медичних наук, лікарка вищої категорії у пресцентрі каналу «Відкритий»

 

Якщо хтось думає, що медична реформа в Україні не дала позитивних результатів, то він помиляється. Адже сьогодні є всі можливості, щоб запобігати захворюванням так і лікувати їх.
У день професійного свята педіатрів,  говорили з лікаркою вищої категорії Оленою Агафоновою, яка і розповіла про успіхи у сфері охорони здоров’я та поділилася досвідом роботи з дітьми.

 

«Педіатр — це не просто лікар, це людина, яка має заспокоїти батьків дитини, дідусів та бабусь. Бо дитина швидко одужує і долає негаразди, а от її батьки, хвилюються та «хворіють» дуже довго. Тому задача лікаря, захистити дитину та допомогти всій родині подолати хвороби», — говорить пані Олена.

Педіатрія в Україні та Європі. Будьте здорові - рис. 1

Українська медицина зараз знаходиться на тій стадії, коли ще не відійшла від старих традиції, але вже переймає європейський досвід. Так, в нашій країні поліпшилася ситуація з викликом швидкої допомоги. Карета швидкої зараз має приїхати за викликом впродовж 10 хвилин. Проте, реформа передбачає відмову від виклику лікаря додому. Та розширити повноваження терапевтів, які «вестимуть» всю родину — від новонародженої дитини, до найстаршого її члена.

 

«Звертаючись до народних знахарів, пам’ятайте, що медицина — це наука, яка системно підходить до лікування ваших дітей, а народні методи можуть нашкодити здоров’ю» , — нагадала Олена Агафонова. 

 

Також лікарка привітала своїх колег зі святом та побажала менше роботи. А пацієнтам бути здоровими та вакцинуватись, бо здоров’я — найцінніший скарб в житті людини.

Теги: