Перевізники та учасники бойових дій: хто винен у сварці – Відкритий

Перевізники та учасники бойових дій: хто винен у сварці

Про те, як маршрутні автобуси перевозять учасників бойових дій. Та про скандал у 136 маршрутці розповідав голова профспілки перевізників Михайло Тонконогий у пресцентрі телеканалу “Відкритий”.

Днями сталася чергова сварка між водієм 136 маршрутки та учасником бойових дій на Донбасі. Відео конфлікту виклали в мережу. Реакція ветеранів ройсісько-української війни була миттєвою. Хлопці проїхалися з посвідченнями УБД (учасник бойових дій) 136-м маршрутом.

“Наразі ми не знаємо з чого почався конфлік. Ведеться розслідування. Тому запрошую свідків та учаників події до діалогу. Ми повинні цивілізовано вирішувати питання. Навіть ті, які викликають збурення,” – сказав Михайло Тонконогий. 

Хто саме зробив відео у марштурному автобусі поки невідомо. Як невідомо, хто почав сварку. Проте, водія маршрутки відсторонили від перевезення пасажирів до кінця розслідування.

Голова профспілки перевезників Михайло Тонконогий закликає всіх, хто того дня їхав цим маршрутом, звертатися особисто до нього через соцмережі або зателефонувати. Тоді буде простіше вирішити питання та допоможу надалі уникати таких кричущих випадків.

 

Теги:

Оцените этот материал: