Волонтери Дніпра стають на захист від коронавірусу | Відкритий

Волонтери Дніпра стають на захист від коронавірусу

Про штаб допомоги від  коронавірусу  та потреби лікарень горовили у пресцентрі телеканалу “Відкритий” з волонтерами Дніпра. 

Карантинні обмеження, які в Україні ввели через коронавірус – захід необхідний та важливий. Проте, виявилося, що лікарні та лікарі не завжди готові до таких викликів.

“Ми організували наш волонтерський пункт, щоб зібрати необхідну допопомгу лікарням, де розміщують інфікованих на коронавірус. Це не адресна допомога людям, а якраз суто медичним закладам. Адже ніхто не сподівався на такий розвиток подій. До того ж, вірус розповсюджується з великою швидкістю. І як будуть розвиватися події, важко передбачити,” – сказав волонтер Максим Музика. 

Волонтери звертаються до підприємств, керівників компаній з проханням долучитися до допомоги лікарням та медперсоналу.

“На сьогодні зроблений ремонт у 21-й лікарні. Готується до оновлення 8-ма. Це ті заклади, які потрпебують найбільшої уваги. Саме 8-ма лікарня наразі звільнена під пацієнтів з підозрою на коронавірус. І туди будуть направлені основні сили. Бо 21-шу ми вже біль-менш облаштували завдяки будівельним супермаркетам, окремим благодійникам та просто небайдужим людям,” – розповідає волонтер Олександр Буйволюк. 

Дніпряни долучаються хто, як може. Хто надає фінансову допомогу, хто фізичною силою. Проте, у штабі волонтерів закликають зайвий раз без потреби не виходити на вулицю. А якщо є бажання допомогти, то краще зв’язатися телефоном та спитати, що потрібно.

“Ми закуповуємо засоби захисту для медиків. Їх не вистачає катастрофічно. Адже це речі одноразового використання. А лікарі мають бути захищені щодня. Крім того, ми допомагаємо доставляти продуктові набори для пенсіонерів. Хоч це не суто наш профіль. Але в цій складній для всіх ситуації, ми намагаємося допомогти кожному,” – говорить волонтерка Юлія Дмитрова.

Теги: ,

Оцените этот материал: