Після уроків з офіцером поліції школярі з Дніпра затримали крадія

Після уроків з офіцером поліції школярі з Дніпра допомоги затримати злочинця. Про це в інтерв`ю Відкритому розказала начальниця відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Наталія Очеретяна.

Програма «ШКОЛА І ПОЛІЦІЯ» ще затверджена ще у 2016 році і в її основі лежить ідея співпраці поліції і школи. Це відхід від традиційних методів роботи поліції, зорієнтований на попередження проблеми, а не на інцидент, який уже відбувся.

«Ми розглядаємо різні важливі теми для кожного віку: як діяти дитині, коли за нею йде незнайомець, поведінка у ситуаціях, коли ти загубився, безпечна дорога до школи, відповідальність підлітків за порушення закону, розв’язання конфліктів мирним шляхом, безпека дорожнього руху, булінг та багато інших», – говорить Наталія Очеретяна.

На сьогодні у Дніпрі працює 14 шкільних офіцерів поліції і за кожним закріплено 17 шкіл.

«Протягом 2,5 років роботи програми у Дніпрі ми бачимо, наскільки діти змогли відкрилися і впустити поліцейських не лише в школу і в клас та у свої серця. Діти почали довіряти поліцейським. У серпні відбулася ситуація, в якій двоє школярів 7-го класу допомогли поліцейським затримати злочинця, який здійснив крадіжку у літнього чоловіка. Школярі самі зателефонували на лінію 102 та викликали поліцію, а потім допомогли поліцейським – добре описали характеристики крадія і разом з поліцейськими його знайшли. Це гарний приклад, який пояснює результати нашої роботи з дітьми», – пояснює Наталія Очеретяна.

Після цього інцинденту школярі розповіли, що вони діяли саме так, як їм розповідав офіцер поліції під час інтерактивних уроків. Управління патрульної поліції відзначили подяками цих хлопців.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Школа козацького бойового мистецтва у Дніпрі набирає вихованців з 3 років

Теги: , ,