Поліція напоготові: як пройшли новорічні та різдвяні свята на Дніпропетровщині

Про забезпечення правопорядку під час новорічних та різдвяних свят розповідав у пресцентрі каналу «Відкритий» заступник начальника Головного Управління Національної поліції в Дніпропетровській області Володимир Богоніс. 

На території області в грудні та впродовж першої половини січня відбулося 1293 масових заходів з нагоди святкування Нового року та Різдва.

«Приблизна кількість учасників цих святкувань до 1.5 млн. чоловік. Для забезпечення правопорядку ми залучили більше 3-х тисяч поліцейських, а також 267 військовослужбовців Національної гвардії України», — розповідає Володимир Богоніс. 

Поліція напоготові: як пройшли новорічні та різдвяні свята на Дніпропетровщині - рис. 1

Святкування на Дніпропетровщині розпочалися ще 25 — го грудня, коли в Україні відзначали Католицьке Різдво. В цих заходах взяли  участь близько 7 тисяч громадян.

За словами заступника начальника Головного Управління Національної поліції в Дніпропетровській області,  значних правопорушень під час свят зафіксовано не було. Це Володимир Богоніс пов’язує зі злагодженою роботою поліції та Національної гвардії. А також. з тим, що громадяни стають більш відповідальними.

«Проте українці досі не готові брати на себе відповідальність за вживання алкоголю, коли сідають за кермо  Тому 6 січня та 8 січня сталися дві резонансні дорожні пригоди. В них постраждали люди саме через те, що водії сіли за кермо в нетверезому стані», — говорить Володимир Богоніс. 

 

Теги: