Понад 30 об’єднаних громад Дніпропетровщини вже мають власних офіцерів поліції

Їхнє головне покликання – безпека та захист мешканців ОТГ . Правоохоронців нового формату набирають на конкурсній основі. Про це під час пресконференції на Відкритому розповіла директорка Дніпропетровського ЦРМС Олена Тертишна.

«Поліцейські офіцери громад – це вдалий проєкт, який реалізується на Дніпропетровщині.  Уже 31 ОТГ долучилася до нього. У громадах організовують поліцейські станції, Нацполіція, у свою чергу, проводить професійну підготовку найбільш вмотивованих працівників. Вони мають створити безпекове середовище у громадах», – зазначила Олена Тертишна.

Поліціянтів громад протягом 2,5 місяців готують у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Основна частина курсу – практикаЦе тактика, керування автомобілем, психологічна адаптація, комунікація з громадськістю.

Всіх, хто стає до роботи, у Нацполіції забезпечують формою, зброєю та транспортом. ОТГ ж надає житло та приміщення для роботи.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» ініціювала Нацполіція України за підтримки міжнародних партнерів. Дніпропетровщина – пілотна область.

На сьогодні в регіоні 68 громад.

Теги: