Поради психолога: як підготувати себе до виходу на роботу після Різдвяних свят

Як пережити новорічні свята з мінімальною шкодою для свого психічного здоров’я? Чим зайнятися, щоб вийти на роботу після довгих вихідних радісними та натхненними. Розповідала в пресцентрі каналу «Відкритий» психологиня Діана Раберова.

Довгі новорічні канікули, ейфорія свята рано чи пізно закінчуються. Життя має увійти в звичне буденне русло. Але мозок людини не завжди готовий до таких потрясінь та перепадів. Тому психологи дають корисні поради, як убезпечити себе від депресій та вигорання.

«Важливо пам’ятати, що свята закінчуються, радість не можу бути вічною. А робота нікуди не дівається. Тому вважайте, що це прикмета – як увійдеш в різдвяні свята, так з них і вийдеш», — розповідає психологиня Діана Раберова.

Аби гарно провести свята і з бажанням вийти на роботу, фахівці радять визначити для себе, що це за свята, для чого вони потрібні і які емоції ви хочете отримати.
Святкувати пропонують в колі людей, які вам близькі, яких ви любите. Людині має бути комфортно та спокійно. Тоді можна розслабитись та відпочити.

«Щоб повернутись на роботу натхненим та сповненим сил, варто під час свят, бувати в різних містах, спілкуватись з новими людьми. Тоді це надихає та мотивує до чогось нового і цікавого», — говорить Діана.

Та головне, не забувайте, що будь-яке свято має приносити радість і залишати по собі приємні враження та емоції.

Теги: