Поради туроператора: як не потрапити на гачок до шахраїв та де можна не давати чайові

Якщо ви зібрались у відпустку і не знаєте з чого почати, оберіть свою туристичну фірму та визначтесь з маршрутом. Як відпочити з комфортом та без проблем, розповіла директорка туристичної агенції Олександра Агібалова у пресцентрі «Відкритого». 

Більшість туристів, плануючи свій відпочинок, не можуть відразу визначитись з країною, обрати готель. Туристичний ринок насичений агенціями, які допомагають у виборі місця подорожі.

«Просто прийдіть до турфірми та поговоріть з менеджером. Вам все розкажуть, покажуть та порадять найкращі місця для відпочинку. Адже оператор має бути не тільки професіоналом своєї справи, а й психологом, що вміє слухати й визначати потреби людини»,  — каже директорка турфірми Олександра Агібалова.

Серед великого вибору турагенцій вкрай важливо бути уважними. Бо на сьогодні існує ризик потрапити до рук шахраїв. І це суттєво зіпсує не тільки відпочинок, а й вдарить по кишені.

Поради туроператора: як не потрапити на гачок до шахраїв та де можна не давати чайові - рис. 1

«Зараз активно просувається шахрайська схема, коли вам пропонують терміново викупити путівку, відправити гроші на карту приватної особи. Звісно жодної путівки ви не отримуєте, а номери телефонів і сторінки соцмереж зникають. Будьте уважні: всі турфірми працюють виключно за безготівковим розрахунком, а також  рекламують путівки, від яких нібито відмовились», — застерігає Олександра. 

Під час вибору країни, куди ви плануєте їхати, поцікавтесь її традиціями і культурою, щоб не потрапити у незручне становище. Так, наприклад у Китаї та Чехії, не заведено давати чайові. Це ображає персонал готелю. За все, що ви отримуєте у відпусті, ви вже  і так заплатили. Тому немає потреби залишати чайові.

Також мандрівникам варто пам’ятати, коли ви їдете до іншої країни, ви представляєте там Україну. Тож. не набивайте валізи речами з готелів: шампунями, капцями тощо.  Відповідальні турфірми декларують культуру поведінки українських туристів. Тому, щоб ваш відпочинок запам’ятався та був вдалим, уважно обирайте туроператора, дбайте про свій комфорт та імідж.

 

Теги: