Повернення до школи: рекомендації батькам і дітям від дніпровського психолога

Період «без школи» затягнувся, тож для багатьох учнів завтрашній вихід із карантину може виявитися болючим. Психологи радять батькам усе брати в свої руки.

Про це в пресцентрі Відкритого розповіла психологиня Катерина Міллер.

Психологи рекомендують батькам разом з дітьми проговорити переваги виходу на навчання. Серед них: довгоочікувана зустріч з однокласниками, жива комунікація з однолітками, можливість більше перебувати на свіжому повітрі та шанс підтягнути «хвости» з навчання не через екран, а контактуючи з учителем напряму.

Важливо, щоб дорослі не висловлювали думку «навіщо це потрібно на такий короткий термін». Тому що діти теж не будуть вбачати сенсу в переході з онлайну в офлайн.

«Якщо проводити аналогію з минулим роком, коли діти просиділи вдома майже з березня до кінця навчального року, і вийшли в школу у вересні, їм було дуже складно адаптуватися до навчання. Вони півроку були в ізоляції. У них уже не формувалися ось ці навички комунікації. Тож багато педагогів, дитячих психологів і батьки відзначають, що у вересні діткам було складно починати спілкуватися, вони відвикли. Тому я думаю, що рішення випустити учнів завтра в школу, у першу чергу, пов’язано з тим, щоб вони перед закінченням навчального року згадали, що це взагалі таке, як це ходити в школу», — пояснює Катерина Міллер.

Повернення до школи: рекомендації батькам і дітям від дніпровського психолога - рис. 1

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Инновационный проект: в Каменском ищут лучших учителей | Відкритий

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,