Президент Зеленський звільнив Безсмертного та надав Богдану нову посаду

Володимир Зеленський провів певні кадрові зміни, серед яких одне звільнення та призначення. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на відповідні укази.

Сьогодні, 13-го серпня, Президент України Володимир Зеленський звільнив з посади Романа Безсмертного, який виконував обов’язки представника України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи. Також сьогодні він надав нову посаду Главі Офісу Президента Андрію Богдана. Як стало відомо, Богдан став главою Комісії державних нагород і геральдики. До складу комісії увійшло всього чотирнадцять осіб.

Слід нагадати, що 1-го серпня у соціальних мережах з’явилася інформація про звільнення Андрія Богдана з посади Глави Офісу Президента. У засобах масової інформації було безліч різноманітних свідчень щодо цього питання. Одні джерела спростовували інформацію, інші навпаки — підтверджували.

Пізніше ситуацію прокоментував Володимир Зеленський. Він запевнив, що кожний член його команди написав аналогічні заяви, які у разі потреби він підпише.

Як виявилося, світлину із заявою Андрія Богдана про звільнення у соціальних мережах поширив заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Президент Зеленський звільнив Безсмертного та надав Богдану нову посаду - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що дві петиції про звільнення Богдана зібрали понад 25 000 голосів.

Теги: