Рада ветеранів АТО/ООС працюватиме на Дніпропетровщині

Нещодавно запрацювала рада ветеранів АТО/ ООС  та волонтерів при Дніпропетровській  облдержадміністрації.  Чим будуть займатися її члени та які  питання вирішуватимуть, розповіли заступник голови Ради ветеранів Дмитро Кошка,  начальник відділу у Дніпропетровській області Міністерства ветеранів Олексій Корж та голова міської спілки ветеранів Артем Хранюк у пресцентрі каналу «Відкритий».

 

Раду ветеранів АТО/ООС та волонтерів створили при Дніпропетровській облдержадміністрації. Вже відбулося два засідання, на яких узгодили її членів та основні положення.

Задекларовано, що  до Ради ввійдуть громадські організації та спілки, які опікуються проблемами учасників АТО/ООС, родин загиблих, родини військовополонених та безвісти зниклих, а також  волонтери.

«Рада ветеранів — це такий собі дорадчий орган, який виявлятиме та координуватиме відносини обласної влади з всіма учасниками війни. Ми не виділяємо кошти, не розпоряджаємось житлом. Наша спілка створена для того, щоб контролювати владу та допомагати військовим і їх родинам у розв’язання нагальних питань», — розповідає начальник відділу у Дніпропетровській області Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Олексій Корж. 

Рада складається з 14 комітетів. Серед яких — комітет з питань  патріотичного виховання, соціальної політики, з медичного забезпечення учасників війни та їх сімей,  та інші.

Кожен комітет доповнюватиме один одного. Всі його члени — це люди, які так і чи інакше постраждали від війни.

«Подібні Ради ветеранів створюються в Рівному та декількох інших містах України. Ми сподіваємось, що ветерани будуть об’єднуватись для того, щоб якісно змінювати цю країну і допомагати один одному, »  — зазначив Дмитро Кошка. 

Долучитися до Ради можна, якщо ви є учасниками АТО/ООС. Достатньо написати заяву на вступ та приїхати на зустріч з Дніпропетровською спілкою ветеранів. Далі на загальних зборах, шляхом голосування вашу громадську організацію прийматимуть до Ради ветеранів.

Війна в Україні триває. Питань, пов’язаних з її  учасниками менше не стає. Отже, потрібно єднатися та вчитися комунікувати з владою.

«Тільки так ми створимо гідні умови для життя в нашій країні,»  —  сказав  учасник АТО Артем Хранюк.  

 

 

 

 

Теги: