Що показують медійники Дніпра

Телебачення змінюється разом з суспільством. Медіа визначають структуру всього політичного поля, оскільки для більшості населення це єдине джерело
інформації та канал зв’язку з владними суб’єктами.  Чи є перспективи у регіональних телеканалів та на скільки якісний контент вони виробляють, говорили у пресцентрі телеканалу “Відкритий” з т.в.о продюсера одного з телеканалів Іриною Цибух. 

Регіональні медіа є основним джерелом інформації про події міста чи області, про особливості функціонування місцевих державних установ різних рівнів. Результати соціологічних досліджень Київського міжнародного інституту соціології показали, що регіональні ЗМІ сприяють консолідації мешканців одного регіону або міста; відображають культурні особливості представників різних регіонів. Місцеві ЗМІ більше, ніж загальнонаціональні, забезпечують умови для зворотного зв’язку, формування спільного комунікативного простору для мешканців певної місцевості.

109013602 3180877928643914 1395423664038255668 n

“У Дніпрі існує велика проблема – відсутність налагодженої комунікації влади та медіа. Представники комунальних закладів, владних структур відмовляються йти на ефіри на ті чи інші канали. Не завжди дають якісний зворотній зв’язок на запити преси,” – розповідає пані Ірина. 

Наразі в країні  складається політична основа свободи ЗМІ. Це стало можливим завдяки розумінню того, що становлення громадянського суспільства та його розвиток можливі тільки на основі принципів демократії та свободи, згідно з якими суспільне життя центру і регіонів повинні включати безліч різних взаємопов’язаних і разом з тим автономних груп, партій і рухів, які володіють власними ЗМІ.

“Сподіваюся, що скоро ми отримаємо якісне телебачення. Де б глядач здобував максимально об’єктивну інформацію про події в країні, області, місті. Навколо нас безліч цікавих історій. Це і особистості і історичні події. І їх необхідно висвітлювати глибоко та чесно,” – сказала Ірина Цибух. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Как защитить машину от угона 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,