Родини загиблих воїнів: як живуть та який мають статус від держави

Про те, який статус мають родини загиблих в російсько-українській війні воїнів говорили у пресцентрі телеканалу «Відкритий» з представниками ГО «Родинне коло». 

Україна та Дніпропетровщина зокрема за шість років війни втратила понад 13 тисяч своїх синів та доньок. Родини тих, хто захищав Незалежність країни віддали найдорожче — своїх дітей, чоловіків, дружин, батьків. І сьогодні вони не мають належного статусу від держави.

Родини загиблих воїнів: як живуть та який мають статус від держави - рис. 1

«Мама загиблого військового сьогодні прирівнюється до соціально незахищеної, а не до мами воїна, який захищав Україну», — розповідає  голова ГО «Родинне коло» Сергій Ніконов.

Близько 3-х років родини загиблих борються за надання їм статусу «Родини загиблих за Україну воїнів». Відбувалися зустрічі з президентом, депутатами різних рівнів. Проте, результатів поки що немає.

Родини загиблих воїнів: як живуть та який мають статус від держави - рис. 2

«Скоро ми маємо зібратися на Всеукраїнський з’їзд в Києві. Тоді оприлюднимо свої вимоги до Верховної Ради та президента, щоб нас таки почули і надали відповідний статус», — говорить голова ГО «Патріот 2015» Олександр Самойлович.

Теги: