Родини загиблих воїнів: як живуть та який мають статус від держави – Відкритий

Родини загиблих воїнів: як живуть та який мають статус від держави

Про те, який статус мають родини загиблих в російсько-українській війні воїнів говорили у пресцентрі телеканалу “Відкритий” з представниками ГО “Родинне коло”. 

Україна та Дніпропетровщина зокрема за шість років війни втратила понад 13 тисяч своїх синів та доньок. Родини тих, хто захищав Незалежність країни віддали найдорожче – своїх дітей, чоловіків, дружин, батьків. І сьогодні вони не мають належного статусу від держави.

“Мама загиблого військового сьогодні прирівнюється до соціально незахищеної, а не до мами воїна, який захищав Україну”, – розповідає  голова ГО “Родинне коло” Сергій Ніконов.

Близько 3-х років родини загиблих борються за надання їм статусу “Родини загиблих за Україну воїнів”. Відбувалися зустрічі з президентом, депутатами різних рівнів. Проте, результатів поки що немає.

“Скоро ми маємо зібратися на Всеукраїнський з’їзд в Києві. Тоді оприлюднимо свої вимоги до Верховної Ради та президента, щоб нас таки почули і надали відповідний статус”, – говорить голова ГО “Патріот 2015” Олександр Самойлович.

Теги:

Оцените этот материал: