Роздягаємось: на Дніпропетровщину повертається тепло

Наразі Дніпропетровщина знаходиться під впливом атмосферних фронтів і вже з 12 жовтня температура повітря сягатиме 22-23 градусів. Теплінь триматиметься тиждень. Друге бабине літо пов’язане з антициклоном, який сформувався над Балканами. Про це у пресцентрі Відкритого розповів начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометерології Василь Гринчак.

Починаючи з 10 жовтня, тепла повітряна маса із заходу Європи поступово переміщується до нас, тому очікується підвищення температури, зазначив фахівець.

Одночасно головний метеоролог області пояснив, чому останніми днями у регіоні спостерігалася дощова погода.

«З 4 по 6 жовтня у нас проходив циклон і пов’язані з ним атмосферний фронт, який сформувався над Архангельськом. Під його впливом над Чорним морем сформувався ще один циклон, який переміщувався з південного заходу на північний схід. 7-8 жовтня пройшов арктичний фронт. За ним завжди заходить холодне арктичне повітря. Цього разу навіть випали заморозки». 

На Дніпропетровщині із жовтня по грудень 2019 року середньомісячна температура повітря буде у межах норми, а в січні-березні 2020-го — набагато вище норми.

Теги: