Розкажи батькам: пенсіонерів Дніпра запрошують безкоштовно відпочити у таборі

У Дніпрі людям похилого віку пропонують безкоштовно відпочити у таборі «Золотий вік». Про це під час пресс-конференції у медіацентрі Відкритого розповіла директорка КП «Оздоровлення та відпочинок» Дніпровської міської ради Лілія Березовська.

За її словами, зараз розпочато дострокову реєстрацію для проходження оздоровлення у таборі.

«На прохання наших відпочивальників було розпочато дострокову реєстрацію, оскілки бувають великі черги. Крім того, нами заплановано на січень-лютий залучити творчі колективи. Люди похилого віку будуть відпочивати в колі своїх друзів. Вони зможуть прийняти участь у колективних змаганнях, творчіх конкурсах. Їх очікує велика кількість сюрпризів. Готується велика святкова новорічна програма», — говорить Лілія Березовська.

За словами директорки коммунального підприємства, одна зміна триває близько тижня.

«Табір працює цілодобово. Зміна триває з понеділка по суботу, шість днів. Зміна розрахована на 260 відпочивальників. Дуже цікава програма — розваги, спортивні заходи, творчі гуртки. Також проходять лекції з історії та культури, переглад фільмів. Реєстрація відбувається заздалегіть», — підкреслює Лілія Березовська.

За словами відпочивальниці Татьяни Чуйко, вона намагається не пропустити можливості відпочити.

«Я вже тричі відпочивала у «Золотому віці». Три роки я приїжджаю сюди, щоб отримати задоволення, яке ні з чим не можна порівняти. Цей проект — подарунок для всіх пенсіонерів. Вперше я потрапила до табору завдяки своїм сусідам. З того часу намагаюся не пропустити цієї можливості. Саме тут люди знайомляться, відпочивають, отримують море позитивних емоцій. Хтось навіть створює свою родину. Тому велика подяка. Наш пансіонат знаходиться у лісовій зоні. Там дуже чудово у всі пори року. Я була весною, восени і взимку. І дійсно, тут комфортно і затишно. Персонал — чудовий», — розповідає Тетяна Чуйко.

Зареєструватися можна за адресою: проспект Дмитра Яворницького, 64 В. Вхід відкрито лише з вулиці Юліуша Словацького.

Теги: