Секрети ІТ-сфери у Дніпрі: як стати програмістом у 50+ та чому не можна забирати в дітей гаджети

Одна з найдинамічніших за розвитком в Україні є ІТ-сфера. Вона постійно залучає нових фахівців і тим самим збільшує попит для освіти, розширює спектр можливостей та створює конкуренцію серед шукачів роботи у цій сфері.
Як знайти хорошу ІТ-школу чи курси? Які перші кроки потрібно зробити та якими базовими знаннями володіти, щоб отримати гідну роботу? Про це та багато іншого говорили у прес-центрі  «Відкритого» з head-teatcher дитячої ІТ-школи Юлією Тищик та керівницею навчального центру Мариною Янкулою.  

Роблячи перший крок у професію, завжди необхідно розуміти чому саме ви обираєте ту чи іншу сферу. Руйнуючи стереотипи про ІТ-галузь, фахівці розповідають про те, що ця сфера залишається затребуваною та високооплачуваною. І на сьогодні, вже не обов’язково їхати закордон аби мати хороші умови праці та гідну зарплату.

Та для початку професіонали рекомендують віддавати дітей в навчальні центри та школи з напрямками розвитку ІТ.
Там навчать не тільки програмувати, а й презентувати себе, правильно говорити та добре триматися на співбесідах.  А тут вже руйнується наступний стереотип про те, що ІТ-шники замкнуті та не комунікабельні.

Секрети ІТ-сфери у Дніпрі: як стати програмістом у 50+ та чому не можна забирати в дітей гаджети - рис. 1

В еру нових технологій, які щодня стрімко та якісно змінюються, діти не випускають з рук гаджети, чим викликають незадоволення батьків. Та head-teatcher дитячої ІТ-школи Юлією Тищик запевняє: «Давайте свободу дій вашим чадам. Ми живемо в час, коли майбутнє — це вже зараз. Коли технології стають невід’ємною частиною нашого життя».

«Для здобуття гідної роботи у ІТ-сфері почніть працювати над собою та розвивайте уміння. Обирайте навчальні центри, де вам нададуть повний кейс знань ти навичок, необхідних, щоб стати кваліфікованим спеціалістом ІТ», — зазначає Марина Янкула, керівниця навчального ІТ-центру.

Отже, не сумнівайтеся у виборі свого шляху. Ідіть в ногу з часом та досягайте успіхів у сфері новітніх технологій.

Теги: