Культурно-волонтерський фронт: як «КУСТ» працював 117 днів війни

Концерти у метро з українськими зірками, волонтерський штаб та медіа про культурне життя у Дніпрі – такими є основні напрямки діяльності «КУСТ».  Скільком людям допомогли за три місяці та які благодійні заходи плануються?

Про це Відкритому розповіли директор ГО «КУСТ» Вадим Гефтер, головна редакторка  «КУСТ медіа» Катерина Нікітенко та координаторка волонтерського штабу КУСТ Ірина Бондаревська.   

Культурно-волонтерський фронт: як «КУСТ» працював 117 днів війни - рис. 1

Цими вихідними у Дніпровському метро, яке вже стало культурним майданчиком міста, відбувся не просто концертний виступ, а цілий цирк. Виступив клоун з Рубіжного, який нещодавно був поранений осколками від міни. У Дніпрі його вилікували й саме метро стало першим місцем, де артист показав свій талант після одужання.

«Так само дресирувальниця морського котика з Луганська.  У 2014-му там її застала війна. А 24 лютого артистка була на гастролях у харківському цирку. Даша працює з носухами, собаками, єнотом, лисицею, голубами, кроликами. Всіх своїх тварин та інших 9 собак вона доправила до Дніпра. Саме з ними вона виступала у суботу. Тому гроші на корм для тварин важливі. Ми просимо глядачів допомогти фінансово, донатити», – попросила головна редакторка  «КУСТ медіа» Катерина Нікітенко.

Катерина Нікітенко

Катерина Нікітенко

Допомогти коштами чотирилапим та вусатим можна за карткою: 5375 4115 0603 2429.

Поки ви будете донатити тваринкам, КУСТ, тим часом, збирається запрошувати й інших зірок на концерти у Дніпровському метро.  Наразі намагаються домовитися з Веркою Сердючкою, Олею Поляковою та KAZKA.

«Ведуться перемовини з KAZKою, також висловили бажання виступити у нас й Оля Полякова, Верка Сердючка. Ми в процесі, стараємося. Дніпровського глядача не розчаруємо, а навіть здивуємо. Всі концерти безкоштовні, але ми вдячні за донати. Поки що наші рекордсмени це гурт «Друга ріка», після концерту яких ми відразу придбали автомобіль для ЗСУ, ТНМК також чимало зібрали, а от цирк з тваринками зібрали небагато 900 гривень. Тому, запит для корм тваринам актуальний», – пояснив директор ГО «КУСТ» Вадим Гефтер.

Вадим Гефтер

Вадим Гефтер

Окрім концертної діяльності, КУСТ з початку повномасштабної війни відкрив волонтерський штаб-шелтер, де надають підтримку переселенцям: житло, харчування, психологічна допомога.

«Через наші шелтери пройшло близько 3 000 осіб за весь період. Також ми видавали гуманітарну допомогу (одяг та дитячі товари) близько 2000 людям. Ми співпрацюємо з багатьма фондами. Наразі у нас проживають переселенці різного віку, є з інвалідністю. Після психологічної допомоги наші гості відвідують екскурсії, різні заходи, концерти у метро», – розповіла координаторка волонтерського штабу КУСТ Ірина Бондаревська.

Ірина Бондаревська

Ірина Бондаревська

Детальніше про діяльність ГО «КУСТ» дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НОВИНИ ДНІПРА: Медикам Дніпропетровщини до професійного свята вручили пам’ятні подарунки.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і страницу Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.

Теги: , , ,

Підпишись на Відкритий: