Що чекає на відвідувачів Музею українського живопису в 2019-му році

Сьогодні в медіа-центрі «Відкритий» відбулася прес-конференція на тему «Які експозиції та заходи чекають на відвідувачів Музею українського живопису у 2019 році».

Участь в конференції взяв директор культурно-освітнього закладу Сергій Бурбело. Він розповів, які заходи і виставки чекають на відвідувачів музею цього року. В першу чергу, це буде виставка картин відомої української художниці Марії Примаченко, що присвячена 110-ій річниці з дня її нарождення.

«Крім того, відвідувачі нашого музею зможуть відвідати заходи, присвячені пам’яті художника Євгена Логвіненка, а також виставки скульптора Гаріка Хачатряна. Також до свята 14-го лютого, можна буде зробити унікальну листівку своїми руками. Таку можливість надає наша Школа образотворчого мистецтва», — зазначає директор Музею українського живопису.

Він зазначає, що музей існує вже більше 5-ти років. За всеь час його існування, тут відбулось багато цікавих заходів, в тому числі фестиваль блогерів «Дніпровський пост», виставка картин іншої художниці – Катерини Білокур, фотовиставка «В об’єктиві фотокамери»  тощо.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про унікальний підземний музей в Нікополі.

Теги:

Оцените этот материал: