Що чекає Україну після президентських виборів: прогнози астролога

Вже наприкінці цього місяця в Україні відбудуться чергові вибори Президента. До прес-центру Відкритого завітав астролог, який розповів, чого саме чекати українцям після них. 

Астролог впевнений: країни, як і люди, мають певну астрологічну карту, тож на благоустрій країни впливає день та час її «народження». Каже: Україна народилася не в кращий час. Таке твердження лише підтверджується нинішнім положенням справ у країні. Проте вже у найближчі роки астролог прогнозує яскравий розвиток.  «До кінця цього року все буде майже так, як зараз, без істотних змін. Але вже у 2020-2021 роках відкриється можливість для певних змін, які найбільш яскраво відобразяться на житті країни після 2022 року», – зауважує астролог Сергій Яковлєв.

IMG 8450

Астролог зазначає: вибори для України будуть досить важкими; не виключає навіть можливості певних хвилювань по всій країні. Та після виборів ситуація стабілізується і життя у країні почне стрімко розвиватися. Однак, астролог відмічає: набагато більше на Україну вплинуть наступні вибори гаранта.

Нагадаємо, у Дніпрі проведуть дитячі вибори

Теги: