Що думають учасники АТО/ООС про гучні справи, в яких фігурують їхні побратими та посестри

Про справедиливий суд над учасниками війни та волонтерами говорили в пресцентрі телеканалу «Відкритий» з громадським активістом Андрієм Кулішем та учасником російсько-української війни Богданом Корженко. 

Останнім часом гучних справ, в яких фігурують учасники АТО/ООС та волонтери, стає все більше. Це і суд над Юлією Кузьменко, і скандали з водіями маршрутних автобусів.

DIP 0204

«На думку ветеранів АТО, така ситуація з нашими побратимами — це негативний сигнал для всього сусупільства. Оскільки люди, які її захищали, мають натомість отримати певну повагу. Проте, якщо людина вчинила певний кримінальний злочин, потрібно провести чесне розслідування, а не саджати її, » — говорить Богдан Корженко. 

Учасники бойових дій на сході країни говорять, про дискредитацію військових та волонтерів. Адже кримінальні справи заводяться, але доказової бази або немає, або вона недостатньо переконлива.

«На мою думку, така поведінка щодо військових — це спроба усунути їх від активності. Хоча, участь у війні не дає індульгенцій. Кожна кримінальна справа має бути розслідувана і вина або її відсутність мають бути доведені», — сказав Андрій Куліш. 

DIP 0208

Попри проведення акцій та декламування маніфестів від військових, влада не стала більше дослухатися до них. Але громадські активісти та ветерани АТО/ООС гуртуються для захисту своїх інтересів.

 

Теги: