Що робити, щоб не витратити ваш сімейний бюджет на карантині: розповіла фінансова радниця Дніпра – Відкритий

Що робити, щоб не витратити ваш сімейний бюджет на карантині: розповіла фінансова радниця Дніпра

Про заощадження під час карантину говорили у пресцентрі каналу “Відкритий” з сімейним фінансовим радником, фінансовим Планером в  iPlan.ua.

Майже тиждень дніпряни активно витрачають гроші в магазинах. Скуповують продукти, туалетний папір, сіль. Більшість українців відправили на карантин. Яким буде фінанасовий стан наших родин, поки передбачити складно. Проте фахівці з фінансів радять не піддаватися паніці.

 

“Не потрібно скуповувати в магазинах усе, що ми бачимо. Варто оцінити свій прибуток і витрати. І вже відповідно до птореб, робити покупки. Багато з того, що люди купують в магазинах, насправді може виявитися зайвими тратами. Тому перед походом у супермаркет, напишість список найнеобхіднішого, враховуючи ваші фінансові можливості”, – розповідає пані Інна.

Також фахівці не радять зараз робити великих покупок – квартири, машини або побутову техніку. Краще заощадити гроші та відправитися влітку у відпустку. Гроші бажано тримати у гривні – 20% і 80% – у валюті. Проте, бігти і купувати долари чи євро, також не варто. Адже на нестабільному курсі можна втратити .

“Головне, витрачати з користю час на карантині. А гроші зберігайте до кращих часів,” – наголосила Інна Страченко. 

Теги: ,

Оцените этот материал: