Школярі із Дніпра розробили «розумну маску», яка виявляє ГРВІ та коронавірус

«YOVI» — це перша команда школярів у Дніпрі, яка бере участь у наймасштабніших міжнародних змаганнях з робототехніки. Саме вони розробили «розумну маску», яка виявляє симптоми ГРВІ та COVID-19. Про свій винахід у пресцентрі Відкритого розповіли капітан команди Марія Калініченко та технічний лідер і автор ідеї Артем Кисельов.

Маска, яку розробили школярі із Дніпра – це пристрій для діагностики ризиків заразитись респіраторними захворюваннями та симптомів коронавірусу.

Винахід містить у собі датчики, які вимірюють частоту дихання, пульс, оксигінацію крові та температуру тіла. Окрім цього, пристрій фіксує зовнішні показники: вологість, забруднення, температуру повітря та атмосферний тиск.

Школярі із Дніпра розробили "розумну маску", яка виявляє ГРВІ та коронавірус - рис. 1

«Зараз ми плануємо удосконалення маски. Вона стане більш зручною для користувача. Також ми маємо уявлення скільки б такий пристрій міг коштувати і вирішили, що оптимальна ціна – 500 гривень», — розповідає Артем Кисельов.

Школярі із Дніпра розробили "розумну маску", яка виявляє ГРВІ та коронавірус - рис. 2

«Сьогодні існує величезна кількість освітніх програм для молоді. Українські школярі про існування більшості з них навіть не здогадуються. Тому я наполегливо рекомендую своїм одноліткам, які хочуть розвиватися у сфері технічних професій, інженерії та винаходів не стояти на місці. Дізнаватися про нові можливості, якими можна скористатися для свого подальшого розвитку», — каже Марія Калініченко.

Школярі із Дніпра розробили "розумну маску", яка виявляє ГРВІ та коронавірус - рис. 3

Зараз команда школярів готуються до наймасштабнішого змагання з робототехніки у світі «First Robotics Competition», яке буде проходити в Туреччині.

«Сподіваємося змагання буде в офлайн-форматі і ми зможемо полетіти до Туреччини. У ньому щорічно бере участь більше 4000 команд з 34-х країн світу. Вони представляють роботів, що важать понад 60 кг. Це неймовірне видовище», — додає Марія.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Днепре открыли выставку против домашнего насилия (ФОТО) | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,

Підпишись на Відкритий: