Сільське господарство Дніпропетровщини: досягнення та перспективи

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році. У пресцентрі “Відкритого” говорили про перспективи розвитку та досягнення аграріїв з Миколою Харитоновим  – професором Дніпровського державного аграрно-економічного університету.

Сільське господарство – галузь, завданням якої є забезпечення населення продовольством і отримання сировини для цілого ряду галузей промисловості. На відміну від іншого виробництва, технологічний процес в сільському господарстві тісно пов’язаний з природою, де земля виступає в головній  ролі.

На сьогодні в Україні, за оцінками експертів, є все, щоб сільське господарство розвивалося належним чином. Кліматичні умови, родючі землі, кваліфіковані спеціалісти та новітні технології – ось запорука позитивних зрушень у цій галузі.

agrariyi

Микола Харитонов наголосив, що “залучення інвестицій та використання новітніх технологій, крок за кроком поліпшать стан сільського господарства та виведуть його на якісно новий європейський рівень”.

Проблем в аграріїв менше не стає. Проте, є велике бажання використовувати усі можливості родючої української землі. Тому до галузі залучають досвід іноземних колег та розробки вітчизняних вчених.

А наукова і практична база агровиробництва у нас  неабияка.

Отже, вітаємо всіх аграріїв Дніпропетровщини з прийдешнім святом. Ваша праця тяжка та необхідна кожному мешканцю міста та області! Успіхів та нових досягнень!

 

Теги: