Сім років благодійності: допомога хворим дітям – Відкритий

Сім років благодійності: допомога хворим дітям

Про те, як благодійний фонд Kiddo допомагає дітям та про плани на майбутнє говорили у пресцентрі телеканалу “Відкритий” з директоркою фонду Ольгою Голубєвою та маркетологом Оксаною Дубінчук.  

Благодійний фонд Kiddo займається допомогою  дітям, які страждають на тяжкі захворювання. Фонд надає адресну допомогу, забезпечує медикаментами та діагностичним обладнанням лікарні, а також займається підвищенням кваліфікації медичних працівників.

“За сім років ми допомогли 350 дітям. Зібрали близько 40 млн гривень. І все це завдяки нашим меценатам та небайдужим людям,” –  розповідає Ольга Голубєва.

Фонд не просто знаходить кошти на лікування дитини, а й супроводжує її надалі. Адже іноді замало зібрати гроші на операцію. Бувають випадки, коли дитина  потребує постійного лікування.

В планах у благодійників – залучити більше волонтерів, меценатів, небайдужих. Наразі в багатьох торговельних центрах стоять скриньки благодійності, де можна залишити гроші. Про всі акції та події фонду можна дізнатися з соцмереж та на сайті благодійної організації.

“Робити добро легко. Потрібно встати і зробити. Адже краще множити добро і робити цей світ кращим,” – сказала Оксана Дубінчук. 

Теги:

Оцените этот материал: