Футбол: грають сильні духом

У світі відзначають Міжнародний день футболу. Як розвивається дитячий футбол в Дніпрі? Говорили у студії пресцентру каналу «Відкритий» з тренерами дитячих команд. 

Наше місто завжди було кузнею футбольних кадрів. Євген Назаренко, Роман Зозуля та багато інших відомих імен, які прославили Дніпро на футбольних полях України та світу. Усі вони починали свою кар’єру зі звичайної спортивної школи.

«Наразі в нашому місті працює чотири муніципальні спортивні школи, які знаходяться на балансі Міської ради. Та величезна кількість приватних клубів, де дітей навчають грати у футбол,» — розповів директор спортивної школи №2 Сергій Теодорович. 

Популярність футболу в нашій країні важко переоцінити. Тому батьки активно  віддають своїх дітей до спортивних секцій. Тим більше, що і вибір є, і по кишені не б’є. А якщо це муніципальна школа, то й навчання безкоштовне.

futbol

 «Величезна проблема  розвитку дитячого футболу  — відсутність якісних полів та залів. Звісно, міська влада рухається у цьому напрямку, але  позитивних результатів поки не має,» — говорить старший тренер відділення футболу Сергій Грановський. 

Попри фінансові труднощі, відсутність локацій для тренувань, дитячий футбол в Дніпрі активно розвивається. Команди їздять на змагання, посідають призові місця.

 

 

Теги: