Складнощі з логістикою: волонтери Дніпра розповіли про проблеми 3-го місяця війни  

Харчування, медицина, одяг й засоби гігієни. Такі основні направлення благодійних фондів «Взаємодія Дніпра» та «Чужих дітей не буває». Проте, наразі допомагати стало важче, бо з’явилися проблеми з логістикою.  

Про це Відкритому розповіли представники фондів «Взаємодія Дніпра» та «Чужих дітей не буває» Ксенія Башибулар, Марія Лінник та Антон Сорока.  

Складнощі з логістикою: волонтери Дніпра розповіли про проблеми 3-го місяця війни   - рис. 1

Волонтери організацій «Взаємодія Дніпра» та «Чужих дітей не буває» допомагають по декільком сферам: харчування, медицина, одяг й засоби гігієни.

 «Стосовно одягу та засобів гігієни для військових, у нас є необхідність у футболках, нижній білизні (труси та панчохи). Хочу дуже подякувати бренд «KOLOSOVA» за те, що протягом 3 місяців шиє нам футболки. Є попит на тканину у кольорі оливки. Серед засобів гігієни, нам у великій кількості потрібні вологі серветки», – звертається Ксенія Башибулар.

Ксенія Башибулар

Ксенія Башибулар

«Медицина – для кожного солдата важлива. Аптечки ми збираємо самостійно. Найголовніші ліки це все ж кровоспинні, турнікети, парамедичні ножиці  і так далі. Ми не лише передаємо меддопомогу на передову, а й допомагаємо нашим лікарням Дніпра, куди доправляють поранених захисників. Наразі збираємо кошти на купівлю дороговартісного обладнання», – розповіла Марія Лінник.

Марія Лінник

Марія Лінник

«Щодо харчування, все влаштовано таким чином, що нам допомагають підприємці Дніпра, Західної України та Європи. Однак, проблема у кількості. Нам не вистачає об’ємів продуктів, бо ми охоплюємо Харківський та Донецький напрямок. Ми почали самі робити сухпайки для військових з тушонки та каші з м’ясом. Нам потрібні у великій кількості крупи, м’ясо, вода», – розповів Антон Сорока.

Антон Сорока

Антон Сорока

Проблемою для волонтерів наразі є логістика. Адже, знайомі з Європи можуть допомогти, однак вантаж зі Львову потрібно забрати. Через проблеми з пальним логістичні послуги наразі дуже зросли в ціні.

Для всіх, хто бажає приєднатися до волонтерів та допомогти:4

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД
«ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ!»

КОД ЕДРПОУ 44560314

РЕКВІЗИТИ


IBAN UA27 3808 0500 0000 0026 000 7719 62

USD
IBAN UA89 3808 0500 0000 0026 0017 7819 1

EUR
IBAN UA15 3808 0500 0000 0026 0007 7819 2

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Украина может столкнуться с новой вспышкой коронавирусной инфекции.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре. 

Теги: ,

Підпишись на Відкритий: