Соціальна робота: допомога дітям та жінкам у скруті

Про допомогу жінкам та дітям, соціальну роботу і бузнес розповідала засновниця «Мартін-клуб» Вікторія Федотова у пресцентрі телеканалу «Відкритий». 

«Мартін-клуб» — це бгалодійна організація, яка близько 20-ти років допомагає дітям та жінкам, які опинилися в скруті. Допомога необхідна кожному з нас саме тоді, коли ми не можемо самстійно вирішити проблеми чи впоратися з обставинами, в які потрпапили. Насильство в родинах, зловживання алкоголем, наркотики — далеко не випробування, які трапляються на шляху жінок та дітей.

» Наші соціальні проєкти спрямовані на те, щоб підтримати жінок та захистити дітей. Ми не ставимо собі мети зробити з них відомих бізнес-вумен. Хоча і такі випадки у нас є,» — розповідає Вікторія Федотова. 

IMG 6934

Огранізація надає першу необхідну допомогу: житло, чисту постіль, психологічну підтримку, первинний соціальний супровід жінок. Також відкрилася пекарня та кав’ярня. Там працюють жінки, що вже стали волонтерками і готові прийти на допомогу іншим.

«Звісно, поки наше суспільство не доросло до того, щоб зникло насильство в родинах, закрилися інтернати. Проте, ми робимо все, щоб змінити ситуацію. Перший крок, який допомагає жінці змінити якісно своє життя — це змінити оточення та знайти точку опори», — сказала Вікторія. 

Теги: