Спілкування Online: безпечно та ефективно – Відкритий

Спілкування Online: безпечно та ефективно

Про проєкт на підвищення рівня медіаграмотності розповіли у пресцентрі телеканалу “Відкритий” керівниця ГО “Гендерний клуб Дніпро” Ганна Мягких та асистентка проєктів Валерія Рєпіна. 

Проєкт спрямований на підвищення рівня медіаграмотності, формування навичок критичного мислення та знань з кібербезпеки пройшов на Дніпропетровщині. Тренінги прослухали учні та вчителі шкіл.

“Цей проєкт корисний не тільки для дітей, а й для батьків. Перше, що нам було важливо – згода на участь дітей. Це значить, що батьки зацікавлені в просвітництві своїх дітей”, – говорить Ганна Мягких. 

Сьогодні питання інформаційної гігієни вкрай важливі. Доступний інтернет, домашнє насильство – теми, які порушують спокій дітей та їхні батьків.

“У цьому проєкті є важливий компонент – інклюзія. Також ми зробили акцент на гендерній рівності. А також сексуальна безпека”, – розповідає Валерія Рєпніна. 

До участі у проєкті залучили не тільки учнів, а й вчителів. Це були цілі команди від шкіл. Разом вчилися створювати відео ролики. Молодь активно приймала участь у тренінгах та створенні роликів. І зупинятися після закінчення проєкту підлітки не збираються.

“Проєкт триває. І ми готові проводити тренінги. Надавати матеріали для шкіл. Важливо, щоб діти та педагоги були зацікавленні у навчанні”, – сказала Ганна Мягких. 

 

Теги:

Оцените этот материал: