Як підготувалися деякі ресторани Дніпра до пом’якшення карантину

Про відкриття літніх майданчиків закладів харчування говорили із співвласницею ресторану  Анною Сарвірою у пресцентрі телеканалу «Відкритий». 

Довгоочікуване послаблення карантинних заходів таки здійснилося. Уряд дозволив людям відвідувати парки, спортивні майданчики, кафе та ресторани. Правда, заклади харчування, отримали дозвіл на роботу лише на доставку та обслуговування на літніх майданчиках.

«Ці два місяці карантину ми і так працювали на доставку. Через закориття ресторану, зменшилась кількість наших співробітників. А от роботи стало більше. Доводилося ставати до пательні і власнику ресторану,» — розповідає Анна Сарвіра.

Деякі заклади Дніпра не змогли впоратися з карантинними випробуваннями та припинили свою роботу. Адже орендодавці приміщень не змогли надати пільги у вигляді несплати оренди. Та і постачальники продуктів підняли ціни.

98196008 251522459392438 3392659100209774592 n

«Нам також довелося підвищити ціну на наші страви. При тому. що постачальники збільшили ціни на 30%, ми утримали баланс і зробили це на 15%. Адже розуміємо, що у людей зараз скрутне становище, багато хто втратив роботу. А ми цінуємо наших гостей. Крім того, ми врахували поради МОЗ та Кабінету міністрів і на літньому майданчику залишили 6 столиків по 2 гостя за кожним. Це не дає ресторану прибутку, але вистачає на оплату заробітної платні кухарям та офіціанту,» — говорить Анна.

Ресторани мають забезпечити засобами індивідуального захисту своїх співробітників, а також використовувати одноразовий посуд та поставити санітайзери.

«Коли ми почали готуватися до послаблення карантину, зіштовхнулися з тим, що якісного одноразового посуду в Дінпрі не так і багато. Тим паче, що усі працюючі кафе та ресторани почали замовляти такий посуд. Однак, наразі ми справляємося і з напливом гостей, і з кількістю усіх необхідниз речей для безпечної роботи та обслуговування,» — сказала Анна.

Теги: ,