Як у Дніпрі пройшли вихідні: пожежі та надзвичайні ситуації

Про поводження з вогнем та надзвичайні ситуації в Дніпрі під час Великодня, говорили з заступником начальника з реагування на надзвичайні ситуації ДСНС у Дніпропетровській області Олександром Лимарем у персцентрі телеканалу «Відкритий». 

Під час Великодніх свят дніпряни зазвичай виходять на природу, щоб посмажити шашлики. Часто такі святкування обертаються пожежами та летальними випадками. Та цього року карантинні обмеження змінили сталі звички громадян. Люди, здебільшого, дослухалися до порад медиків та поліції, і залишилися вдома.

Як у Дніпрі пройшли вихідні: пожежі та надзвичайні ситуації - рис. 1

«Вихідні на Великдень пройшли спокійно. Особовим складом ДСНС було здійсно близько 30-ти виїздів. Що суттєво не відрізняється від кількості викликів у будь-який інший день. Це пожежі пов’язані з необережним поводженням з вогнем та у  стані алкогольного сп’яніння. Загиблих, на щастся, не було. Проте були пошкоджені будинки, прилеглі території та присадибні ділянки», — розповідає Олександр.

Мешканці Дніпра скаржилися на задимленість та запах чаду. Багато хто висловлював припущення, що це наслідок пожеж в Чорнобильській зоні.

«Задимленість та запах горілого — це наслідок того, що люди почали масово палити суху траву. До того ж, відсутність дощів, впливає на швидке загоряння лісів та трави на полях. Ми слідкуємо за людьми, які підпалюють сміття та порушують правила безпеки,» — говорить рятівник.

На гасіння пожежі у Чорнобильській зоні та Житомиріській області відправилася вже третя ротація наших рятівників. Наразі пожежі вдалося локалізувати та зупинити. Проте, сильний поривчастий вітер ускладнює задачу.

Теги: