Субсидії у 2021 році: що потрібно знати дніпрянам

Підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги зумовило зміни розміру субсидій. Окрім цього, розширився і спектр осіб, які можуть її оформити.

Більш детально про призначення грошової допомоги у 2021 році розповіла у пресцентрі Відкритого начальниця відділу департаменту соцзахисту населення Дніпропетровської ОДА Олександра Довидовська. 

З січня цього року в Україні змінилась процедура призначення субсидій. Зокрема, розширився спектр осіб, які можуть її оформити. Серед них люди, які отримали житлову спадщину та закордонні заробітчани, які працевлаштовані офіційно. При призначенні субсидії враховується не опалювальна площа житла, а загальна. Вона не повинна перевищувати 130 кв. м для квартир і 230 кв. м для індивідуальних будинків.

Розмір субсидії, як і раніше, залежатиме від середньомісячного прибутку родини.

«Перерахунок, у зв’язку із збільшенням цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, структурні підрозділи з питань соцзахисту населення роблять самостійно в автоматичному режимі без звернень громадян. Тому з 1 січня 2021 року розмір субсидій збільшується, але по кожному домоволодінню окремо. Отже і сума збільшення буде різна», — пояснює Олександра Довидовська.

Субсидії у 2021 році: що потрібно знати дніпрянам - рис. 1

У Дніпропетровській області отримують субсидію 230 тисяч сімей. Якщо порівнювати опалювальний сезон 2019-20 років та 2020-21 років, то кількість субсидіантів збільшилася на 5 тисяч мешканців.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Тарифы на «коммуналку» выросли: сколько жители Днепра будут платить за тепло | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,