Свято наближається: як не збожеволіти під час підготовки до новорічних свят

Наближаються новорічні свята. А з ними і період, коли люди намагаються «закрити» всі питання, які накопичились за рік. Як витримати емоційне навантаження? Та як не збожеволіти напередодні новорічних свят? Говорили з психологом Павлом Сарапіним у пресцентрі каналу «Відкритий». 

«Що не нервувати під час новорічних свят, потрібно для початку визнатись з самим джерелом занепокоєння. Тоді ви зможете керувати процесом, » — говорить психолог. 

sarapin

Основні поради у передсвятковій метушні — це не втрачати контроль над ситуацією, чітко визначитись з пріоритетами, кому які дарувати подарунки та навчитися створювати собі свято.

«Процес встановлення та прикрашання новорічної ялинки, позитивно впливає на емоційний стан людини. Це свого роду психотерапія. Це можливість сконцентруватись на собі та своїх потребах,» — зазначив Павло Сарапін. 

Коли людина чітко розуміє що вона святкує, з ким вона це робить та що даруватиме своїм рідним, — її ніщо не зіб’є з обраного курсу. Тому психологи радять зупинитись та подумати про важливі для вас речі, про тих, кого ви любите. Тоді з легкими думками та в гарному настрої ви зустрінете новорічні свята!

 

Теги: